| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 420F Kazıcı Yükleyici
Ürün Açıklaması:
Genel Özellikler
- Ağırlık: Maksimum 24.251 lbs (11.000 kg) ağırlığa ve 15.395 lbs (6.983 kg) çalışma ağırlığına sahiptir.
- Boyutlar: Taşıma uzunluğu 24 ft (7 m), taşıma genişliği 2.322 m ve taşıma yüksekliği 3.577 m'dir.
Motor
- Model: Cat C4.4 ACERT motor ile donatılmıştır.
- Güç: Brüt güç 102 hp (76 kW) ve net güç 93 hp (69 kW)'dir. Güç, 2.200 rpm'de ölçülür.
Hidrolik Sistem
- Pompa Tipi: Değişken akışlı eksenel pistonlu pompa kullanılmıştır.
- Akış Kapasitesi: Pompa akış kapasitesi 43.1 gpm (163 lpm)'dir.
Kazıcı
- Kazı Derinliği: Standart kazı derinliği 14.4 ft'ye ulaşabilir.
- Yük Kapasitesi: Maksimum kaldırmadaki yük 7.238 lbs (3.283 kg)'dir. Kazıcının koparma kuvveti 62.66 kN'dir.
Yükleyici
- Kova Koparma Kuvveti: 11.283 lbs (5.118 kg)'dir.
- Kaldırma Kapasitesi: Kaldırma kapasitesi 7.238 lbs (3.283 kg)'dir.
Parametreler:
| Öğe | Değer |
| Tip | Kazıcı Yükleyici |
| Nominal Yük | 6893kg |
| Makine Ağırlığı | 6893 - 10000 kg |
| Motor Markası | Cat |
| Durum | %90 YENİ |
| Renk | Sarı |
Resimler:
![]()
![]()
![]()
![]()
| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 420F Kazıcı Yükleyici
Ürün Açıklaması:
Genel Özellikler
- Ağırlık: Maksimum 24.251 lbs (11.000 kg) ağırlığa ve 15.395 lbs (6.983 kg) çalışma ağırlığına sahiptir.
- Boyutlar: Taşıma uzunluğu 24 ft (7 m), taşıma genişliği 2.322 m ve taşıma yüksekliği 3.577 m'dir.
Motor
- Model: Cat C4.4 ACERT motor ile donatılmıştır.
- Güç: Brüt güç 102 hp (76 kW) ve net güç 93 hp (69 kW)'dir. Güç, 2.200 rpm'de ölçülür.
Hidrolik Sistem
- Pompa Tipi: Değişken akışlı eksenel pistonlu pompa kullanılmıştır.
- Akış Kapasitesi: Pompa akış kapasitesi 43.1 gpm (163 lpm)'dir.
Kazıcı
- Kazı Derinliği: Standart kazı derinliği 14.4 ft'ye ulaşabilir.
- Yük Kapasitesi: Maksimum kaldırmadaki yük 7.238 lbs (3.283 kg)'dir. Kazıcının koparma kuvveti 62.66 kN'dir.
Yükleyici
- Kova Koparma Kuvveti: 11.283 lbs (5.118 kg)'dir.
- Kaldırma Kapasitesi: Kaldırma kapasitesi 7.238 lbs (3.283 kg)'dir.
Parametreler:
| Öğe | Değer |
| Tip | Kazıcı Yükleyici |
| Nominal Yük | 6893kg |
| Makine Ağırlığı | 6893 - 10000 kg |
| Motor Markası | Cat |
| Durum | %90 YENİ |
| Renk | Sarı |
Resimler:
![]()
![]()
![]()
![]()