| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 330DL Ekskavatör
Kullanılmış İnşaat Makinesi CAT 330DL Ekskavatör Düşük Fiyat Yüksek Kalite Cat Kullanılmış CAT 330DL Kazıcı Satılık
Ürün Açıklaması:
- Güç Modları: Üç güç modu sunar - Güç, Akıllı ve Eko. Akıllı mod, yakıt tasarrufu sağlayarak motor ve hidrolik gücü otomatik olarak kazı koşullarına göre eşleştirebilir.
- Operatör Konforu: Kabin, geniş ve ayarlanabilir bir koltuk, gürültüyü azaltan contalar ve titreşimi azaltmak için gelişmiş viskoz bağlantılarla konfor için tasarlanmıştır. Kontrol cihazları operatörün kolayca erişebileceği yerdedir.
- Güvenlik Özellikleri: Standart bir arka görüş kamerası ile donatılmıştır ve Cat Detect - kişi algılama fonksiyonu, makinenin tehlikeli alanına biri girdiğinde operatöre uyarılar verebilir. Zemin durdurma anahtarı, motora yakıt beslemesini kesebilir ve makineyi kapatabilir.
- Kolay Bakım: Yakıt ve motor yağı filtreleri, her 1.000 çalışma saatinde üst platformdan değiştirilebilir. En son hidrolik yağ filtresi mükemmel filtrasyon performansına ve 3.000 çalışma saati gibi uzun bir değiştirme aralığına sahiptir. S·O·S numune alma portu yere yakındır, bu da bakım çalışmalarını basitleştirir.
Parametreler:
| Öğe | Değer |
| Çalışma Ağırlığı | 32420kg |
| Güç | 235KW |
| Makine Ağırlığı | 33000KG |
| Kova kapasitesi | 1.5m3 |
| Maksimum Kazı Derinliği | 8080mm |
Ürünün Resimleri:
![]()
![]()
![]()
![]()
| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 330DL Ekskavatör
Kullanılmış İnşaat Makinesi CAT 330DL Ekskavatör Düşük Fiyat Yüksek Kalite Cat Kullanılmış CAT 330DL Kazıcı Satılık
Ürün Açıklaması:
- Güç Modları: Üç güç modu sunar - Güç, Akıllı ve Eko. Akıllı mod, yakıt tasarrufu sağlayarak motor ve hidrolik gücü otomatik olarak kazı koşullarına göre eşleştirebilir.
- Operatör Konforu: Kabin, geniş ve ayarlanabilir bir koltuk, gürültüyü azaltan contalar ve titreşimi azaltmak için gelişmiş viskoz bağlantılarla konfor için tasarlanmıştır. Kontrol cihazları operatörün kolayca erişebileceği yerdedir.
- Güvenlik Özellikleri: Standart bir arka görüş kamerası ile donatılmıştır ve Cat Detect - kişi algılama fonksiyonu, makinenin tehlikeli alanına biri girdiğinde operatöre uyarılar verebilir. Zemin durdurma anahtarı, motora yakıt beslemesini kesebilir ve makineyi kapatabilir.
- Kolay Bakım: Yakıt ve motor yağı filtreleri, her 1.000 çalışma saatinde üst platformdan değiştirilebilir. En son hidrolik yağ filtresi mükemmel filtrasyon performansına ve 3.000 çalışma saati gibi uzun bir değiştirme aralığına sahiptir. S·O·S numune alma portu yere yakındır, bu da bakım çalışmalarını basitleştirir.
Parametreler:
| Öğe | Değer |
| Çalışma Ağırlığı | 32420kg |
| Güç | 235KW |
| Makine Ağırlığı | 33000KG |
| Kova kapasitesi | 1.5m3 |
| Maksimum Kazı Derinliği | 8080mm |
Ürünün Resimleri:
![]()
![]()
![]()
![]()