| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 966H yükleyici
Ürün Tanımı:
Cat 950, mükemmel performansı, güvenilirliği ve çok yönlülüğü ile bilinen orta büyüklükte bir tekerlekli yükleyicidir.operatör verimliliğini artırabilecek, yüksek kova doldurma faktörleri elde etmek ve verimliliği artırmak.
Cat C7.1 motoru ile çalışmaktadır. Bu motor, yüksek güç yoğunluğuna sahip kanıtlanmış elektronik, yakıt ve hava sistemlerini birleştirir.Dizel Parçacık Filtresi (DPF) ile Cat Temiz Emisyon Modülü (CEM), ve bir dizel egzoz sıvısı (DEF) tankı ve pompası.
Otomatik karşı şaft güç değiştirme (5F / 3R) şanzıman dayanıklı bileşenlere sahiptir.Hidrolik sistemin güvenilirliğini ve bileşenlerin kullanım ömrünü arttırırSonraki nesil alet pompası daha düşük motor hızlarında akışı artırabilir ve hidrolik tepkiyi iyileştirebilir.
Parametreler:
| Ürün | Değer |
| Çalışma ağırlığı | 5 tondan fazla |
| İsimlendirilmiş Yük Kapasitesi | 5,000 kg |
| Kovanın Kapasitesi | 4.0 m3 |
| Kaynağı | % 100 ABD |
| Boyut ((Uzun * Geniş * Yüksek) | 7.965*2.78*3.345 m |
Fotoğraflar:
![]()
![]()
![]()
![]()
| Adedi: | Bir ünite |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | normal paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 adet/ bir hafta |
CAT 966H yükleyici
Ürün Tanımı:
Cat 950, mükemmel performansı, güvenilirliği ve çok yönlülüğü ile bilinen orta büyüklükte bir tekerlekli yükleyicidir.operatör verimliliğini artırabilecek, yüksek kova doldurma faktörleri elde etmek ve verimliliği artırmak.
Cat C7.1 motoru ile çalışmaktadır. Bu motor, yüksek güç yoğunluğuna sahip kanıtlanmış elektronik, yakıt ve hava sistemlerini birleştirir.Dizel Parçacık Filtresi (DPF) ile Cat Temiz Emisyon Modülü (CEM), ve bir dizel egzoz sıvısı (DEF) tankı ve pompası.
Otomatik karşı şaft güç değiştirme (5F / 3R) şanzıman dayanıklı bileşenlere sahiptir.Hidrolik sistemin güvenilirliğini ve bileşenlerin kullanım ömrünü arttırırSonraki nesil alet pompası daha düşük motor hızlarında akışı artırabilir ve hidrolik tepkiyi iyileştirebilir.
Parametreler:
| Ürün | Değer |
| Çalışma ağırlığı | 5 tondan fazla |
| İsimlendirilmiş Yük Kapasitesi | 5,000 kg |
| Kovanın Kapasitesi | 4.0 m3 |
| Kaynağı | % 100 ABD |
| Boyut ((Uzun * Geniş * Yüksek) | 7.965*2.78*3.345 m |
Fotoğraflar:
![]()
![]()
![]()
![]()