|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPON Kullanılmış çatal taşıyıcılar |
| Yük kapasitesi | 2000KG |
| Ağırlık | 3000 KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 3000 mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Toplam Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şangay |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
NICHIYU 1.3T Japonya'da üretilen kullanılmış pilli çatal kaldırıcılar
NICHIYU 1.3T elektrikli forklift, 1300 kg kaldırma kapasitesi, 3 metre yüksekliği ve dar alanlar için 1.38 metre dönüş yarıçapını birleştirerek kapalı lojistik için kompakt çeviklik sağlar.48V lityum pil ile çalıştırılır, 6~8 saatlik çalışma süresi ve hızlı şarj sağlar. Güvenlik özellikleri arasında istikrar kontrolü ve operatör sensörleri bulunurken, ergonomik tasarım konforu artırır.ve soğutma, dizel modellere göre enerji maliyetlerini %70 oranında düşürür.
Çin'in Şangay şehrinde Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi olan şirketimiz on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.
|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPON Kullanılmış çatal taşıyıcılar |
| Yük kapasitesi | 2000KG |
| Ağırlık | 3000 KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 3000 mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Toplam Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şangay |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
NICHIYU 1.3T Japonya'da üretilen kullanılmış pilli çatal kaldırıcılar
NICHIYU 1.3T elektrikli forklift, 1300 kg kaldırma kapasitesi, 3 metre yüksekliği ve dar alanlar için 1.38 metre dönüş yarıçapını birleştirerek kapalı lojistik için kompakt çeviklik sağlar.48V lityum pil ile çalıştırılır, 6~8 saatlik çalışma süresi ve hızlı şarj sağlar. Güvenlik özellikleri arasında istikrar kontrolü ve operatör sensörleri bulunurken, ergonomik tasarım konforu artırır.ve soğutma, dizel modellere göre enerji maliyetlerini %70 oranında düşürür.
Çin'in Şangay şehrinde Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi olan şirketimiz on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.