|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPON Kullanılmış çatal taşıyıcılar |
| Yük kapasitesi | 1800KG |
| Ağırlık | 2500 KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 6500mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Toplam Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şangay |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
| Renk | Sarı |
| Temel bileşenler | Orijinal Motor |
| Yıl | 2023 |
Bu eski bir Komatsu 1.8 tonluk elektrikli forklift. 6,5 metrelik çelik çatallarla donatılmış. Parlak sarı rengi.Fabrika malzeme işleme, veya dış mekan dağıtım görevleri, çeşitli endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için dayanıklı yapıyı ve verimli işleyişi birleştirir.
Çin'in Şangay şehrinde Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi olan şirketimiz on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.
|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPON Kullanılmış çatal taşıyıcılar |
| Yük kapasitesi | 1800KG |
| Ağırlık | 2500 KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 6500mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Toplam Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şangay |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
| Renk | Sarı |
| Temel bileşenler | Orijinal Motor |
| Yıl | 2023 |
Bu eski bir Komatsu 1.8 tonluk elektrikli forklift. 6,5 metrelik çelik çatallarla donatılmış. Parlak sarı rengi.Fabrika malzeme işleme, veya dış mekan dağıtım görevleri, çeşitli endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için dayanıklı yapıyı ve verimli işleyişi birleştirir.
Çin'in Şangay şehrinde Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi olan şirketimiz on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.