| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPONYA Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 2000KG |
| Ağırlık | 3200 KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel Motor |
| Genel Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şanghay |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
| Renk | Sarı,Yeşil |
| Çekirdek Bileşenler | Orijinal Motor |
| Yıl | 2023 |
Kullanılmış Komatsu 2 tonluk elektrikli forklift, sarı ve yeşil çift renkli modellerde mevcuttur, 4 metre kaldırma yüksekliği ve 1.5 metre yük merkezine sahip verimli depo ve endüstriyel malzeme taşıma için tasarlanmıştır, dayanıklı elektrik gücü ile düşük bakım ve çevre performansı sunar, orta ölçekli lojistik operasyonları ve depolama ihtiyaçları için idealdir.
Çin'in Şanghay, Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şubesi olan şirketimiz on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | JAPONYA Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 2000KG |
| Ağırlık | 3200 KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel Motor |
| Genel Boyut | 2.68*1.2*2.2 m |
| Kalkış Limanı | Şanghay |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
| Renk | Sarı,Yeşil |
| Çekirdek Bileşenler | Orijinal Motor |
| Yıl | 2023 |
Kullanılmış Komatsu 2 tonluk elektrikli forklift, sarı ve yeşil çift renkli modellerde mevcuttur, 4 metre kaldırma yüksekliği ve 1.5 metre yük merkezine sahip verimli depo ve endüstriyel malzeme taşıma için tasarlanmıştır, dayanıklı elektrik gücü ile düşük bakım ve çevre performansı sunar, orta ölçekli lojistik operasyonları ve depolama ihtiyaçları için idealdir.
Çin'in Şanghay, Qingpu Bölgesi'nde bulunan ve Hefei, Anhui'de bir şubesi olan şirketimiz on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.