|
|
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| İsimlendirilmiş Yükleme Kapasitesi | 45 ton |
| Ağırlık | 69400 kg |
| Max. Yük kaldırma | 45 ton |
| Yıl | 2018 |
| Model | 450 |
| Kaynağı | İsveç |
| İsimlendirilmiş Yükleme Kapasitesi | 45 ton |
| Ağırlık | 69400 kg |
| Max. Yük kaldırma | 45 ton |
| Renk | Kırmızı |
| Model | 450 |
| Yıl | 2018 |
|
|
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 3000-5000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| İsimlendirilmiş Yükleme Kapasitesi | 45 ton |
| Ağırlık | 69400 kg |
| Max. Yük kaldırma | 45 ton |
| Yıl | 2018 |
| Model | 450 |
| Kaynağı | İsveç |
| İsimlendirilmiş Yükleme Kapasitesi | 45 ton |
| Ağırlık | 69400 kg |
| Max. Yük kaldırma | 45 ton |
| Renk | Kırmızı |
| Model | 450 |
| Yıl | 2018 |