|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3500KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | Toyota |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.713m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Turuncu |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Bu, merkez silindirli hidrolik sistemle donatılmış kullanılmış 3 tonluk bir Toyota 7F manuel forklift olup, depolar, fabrikalar ve lojistik merkezleri gibi dar veya yüksekliği kısıtlı alanlarda operasyonları optimize etmek için çatalların ve direğin verimli sıralı kaldırılmasını sağlar. Forklift, yüksek görünürlük ve dayanıklılık için canlı turuncu renkte boyanmıştır ve manuel şanzımanı ağır hizmet tipi malzeme taşıma görevleri için güvenilir kontrol sağlar.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şanghay kentindeki Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany gibi markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.
|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3500KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | Toyota |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.713m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Turuncu |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Bu, merkez silindirli hidrolik sistemle donatılmış kullanılmış 3 tonluk bir Toyota 7F manuel forklift olup, depolar, fabrikalar ve lojistik merkezleri gibi dar veya yüksekliği kısıtlı alanlarda operasyonları optimize etmek için çatalların ve direğin verimli sıralı kaldırılmasını sağlar. Forklift, yüksek görünürlük ve dayanıklılık için canlı turuncu renkte boyanmıştır ve manuel şanzımanı ağır hizmet tipi malzeme taşıma görevleri için güvenilir kontrol sağlar.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şanghay kentindeki Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany gibi markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.