|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3500KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | Toyota |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.313m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Beyaz |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Bu, beyaz dış cephesi, ağır hizmet tipi çelik konstrüksiyonu ve güvenilir performansı ile öne çıkan ikinci el bir TCM 3 tonluk 3 silindirli dizel forkliftdir. Depolama, lojistik ve endüstriyel malzeme taşıma için idealdir, zorlu ortamlar için uygun sağlam bir tasarımla uygun maliyetli bir çözüm sunar.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şanghay şehrinin Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany gibi markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.
|
|
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | Konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3500KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | Toyota |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.313m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Beyaz |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Bu, beyaz dış cephesi, ağır hizmet tipi çelik konstrüksiyonu ve güvenilir performansı ile öne çıkan ikinci el bir TCM 3 tonluk 3 silindirli dizel forkliftdir. Depolama, lojistik ve endüstriyel malzeme taşıma için idealdir, zorlu ortamlar için uygun sağlam bir tasarımla uygun maliyetli bir çözüm sunar.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şanghay şehrinin Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany gibi markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.