| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 2500KG |
| Ağırlık | 3700KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | TCM |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.713m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Turuncu |
| Liman | Şanghay |
| Mast | 3 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Şanghay Litong Makine Ekipmanları A.Ş., Çin'in Şanghay, Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Anhui, Hefei'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 2500KG |
| Ağırlık | 3700KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 4000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | TCM |
| Genel Boyut | 2.713*1.225*2.713m |
| Yıl | 2022 |
| Renk | Turuncu |
| Liman | Şanghay |
| Mast | 3 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
Şanghay Litong Makine Ekipmanları A.Ş., Çin'in Şanghay, Qingpu Bölgesi'nde yer almaktadır ve Anhui, Hefei'de bir şube ofisi kurmuştur. Şirket on yılı aşkın süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerindedir ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.
Müşterilerimizi ürün ve hizmetlerimizden memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Profesyonellik sayesinde güveniliyoruz. Güvenildiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.