| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Bu kullanılmış 3.5 tonluk bir Mitsubishi dizel forklift, pürüzsüz ve istikrarlı kaldırma performansını sağlayan bir merkez silindirli dayanıklı üç direkli bir tasarıma sahiptir.Yeşil renkli dış görünüşü endüstriyel ortamlar için çarpıcı bir çekiciliğe sahiptir, güvenilirlik ve verimliliğin çok önemli olduğu depolar, fabrikalar veya lojistik operasyonları için uygundur.Kaliteyi feda etmeden uygun fiyatlı bir ağır görev çözümü arayan işletmeler için mükemmel.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük kapasitesi | 3500KG |
| Ağırlık | 4700KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 4000mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Pazarlama Türü | Mitsubishi |
| Toplam Boyut | 2.7*1.3*1.8m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Yeşil |
| Liman | Şangay |
| Mast | 3. Aşama |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay şehrindeki Qingpu ilçesinde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Kazı makineleri, yükleyiciler, sınıflandırıcılar, vinçler, çatal taşıyıcılar ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Bu kullanılmış 3.5 tonluk bir Mitsubishi dizel forklift, pürüzsüz ve istikrarlı kaldırma performansını sağlayan bir merkez silindirli dayanıklı üç direkli bir tasarıma sahiptir.Yeşil renkli dış görünüşü endüstriyel ortamlar için çarpıcı bir çekiciliğe sahiptir, güvenilirlik ve verimliliğin çok önemli olduğu depolar, fabrikalar veya lojistik operasyonları için uygundur.Kaliteyi feda etmeden uygun fiyatlı bir ağır görev çözümü arayan işletmeler için mükemmel.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Kullanılmış forkliftler |
| Yük kapasitesi | 3500KG |
| Ağırlık | 4700KG |
| Maksimum kaldırma yüksekliği | 4000mm (Farklı) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Pazarlama Türü | Mitsubishi |
| Toplam Boyut | 2.7*1.3*1.8m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Yeşil |
| Liman | Şangay |
| Mast | 3. Aşama |
| Tek Satış Noktası | Enerji tasarrufu / Yüksek maliyet etkinliği |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay şehrindeki Qingpu ilçesinde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Kazı makineleri, yükleyiciler, sınıflandırıcılar, vinçler, çatal taşıyıcılar ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.
Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Meslekten dolayı, bize güvenilir. Güvendiğimiz için, daha profesyonel oluruz.