| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Anahtar kelime | İkinci el forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 7000KG |
| Ağırlık | 7800kg |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 6000mm (Opsiyonel) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Pazarlama Türü | HELI |
| Genel Boyut | 3,5*2,1*2,5m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Sarı |
| Liman | Şangay |
| Direk | 2 Aşamalı |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyetli |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay kentindeki Qingpu Bölgesi'nde bulunmaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube kurmuştur. Şirket on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasının satışını yapıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota,Sany ve benzeri markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnun kalması için elimizden geleni yapacağız. Mesleğimiz nedeniyle bize güveniliyor. Güvendiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Anahtar kelime | İkinci el forkliftler |
| Yük Kapasitesi | 7000KG |
| Ağırlık | 7800kg |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 6000mm (Opsiyonel) |
| Güç Türü | Dizel motor |
| Pazarlama Türü | HELI |
| Genel Boyut | 3,5*2,1*2,5m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Sarı |
| Liman | Şangay |
| Direk | 2 Aşamalı |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyetli |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay kentindeki Qingpu Bölgesi'nde bulunmaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube kurmuştur. Şirket on yıldan fazla bir süredir kurulmuştur. Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir üne sahibiz.
Ekskavatörler, yükleyiciler, greyderler, vinçler, forkliftler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasının satışını yapıyoruz. Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota,Sany ve benzeri markalarla işbirliği yapıyoruz. Makine satışı konusunda profesyoneliz.
Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnun kalması için elimizden geleni yapacağız. Mesleğimiz nedeniyle bize güveniliyor. Güvendiğimiz için giderek daha profesyonel oluyoruz.