| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Anahtar Kelime | İkinci el forkliftler |
|---|---|
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3700KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 5000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | HELI |
| Genel Boyut | 2.8*1.2*2.5m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Kırmızı |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 3000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Anahtar Kelime | İkinci el forkliftler |
|---|---|
| Yük Kapasitesi | 3000KG |
| Ağırlık | 3700KG |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 5000mm (Opsiyonel) |
| Güç Tipi | Dizel motor |
| Pazarlama Tipi | HELI |
| Genel Boyut | 2.8*1.2*2.5m |
| Yıl | 2020-2024 |
| Renk | Kırmızı |
| Liman | Şanghay |
| Direk | 2 Kademeli |
| Benzersiz Satış Noktası | Enerji tasarrufu/Yüksek maliyet etkinliği |