| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
TCM 3T Forklift - Kullanılmış TCM 30 3 tonluk Dizel Forklift İkinci El
TCM forkliftler, dengeli, yüksek tork performansı için sağlam bir dizel motor (örneğin, Isuzu veya Nissan) ile donatılmıştır ve verimli bir soğutma sistemiyle eşleştirilmiştir. Temel özellikler şunlardır:
Standart güvenlik özellikleri arasında frenler, park freni, gösterge ışıkları, korna, geri vites uyarı zili, çalışan flaşörler, farlar, çatal konumlandırma pimleri, dikiz aynaları ve bir tavan koruyucusu bulunur.
İsteğe bağlı yükseltmeler mevcuttur: emniyet kemerleri, yerleşik yangın söndürücüler, geri vites radarı, mavi LED uyarı ışıkları ve güvenliği daha da artırmak için hız sınırlayıcılar. Özel ihtiyaçlar için, operasyonlar sırasında doğru yük izleme sağlayan hidrolik tabanlı tartım sistemleri de satış sonrası bir ek olarak mevcuttur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Marka | TCM |
| Çatal Uzunluğu | 1070mm |
| Kaldırma Yüksekliği | 4500mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 3 ton |
| Menşe Yeri | Japonya |
| Şanzıman | Dizel |
| Durum | İyi |
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
TCM 3T Forklift - Kullanılmış TCM 30 3 tonluk Dizel Forklift İkinci El
TCM forkliftler, dengeli, yüksek tork performansı için sağlam bir dizel motor (örneğin, Isuzu veya Nissan) ile donatılmıştır ve verimli bir soğutma sistemiyle eşleştirilmiştir. Temel özellikler şunlardır:
Standart güvenlik özellikleri arasında frenler, park freni, gösterge ışıkları, korna, geri vites uyarı zili, çalışan flaşörler, farlar, çatal konumlandırma pimleri, dikiz aynaları ve bir tavan koruyucusu bulunur.
İsteğe bağlı yükseltmeler mevcuttur: emniyet kemerleri, yerleşik yangın söndürücüler, geri vites radarı, mavi LED uyarı ışıkları ve güvenliği daha da artırmak için hız sınırlayıcılar. Özel ihtiyaçlar için, operasyonlar sırasında doğru yük izleme sağlayan hidrolik tabanlı tartım sistemleri de satış sonrası bir ek olarak mevcuttur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Marka | TCM |
| Çatal Uzunluğu | 1070mm |
| Kaldırma Yüksekliği | 4500mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 3 ton |
| Menşe Yeri | Japonya |
| Şanzıman | Dizel |
| Durum | İyi |