| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
TCM 30, ağır malzeme taşıma uygulamaları için tasarlanmış sağlam 3 tonluk bir dizel forklift.Bu forklift, zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir performans sağlar..
| Yük kapasitesi | 3,000 kg (3 ton) |
|---|---|
| En yüksek kaldırma yüksekliği | 3,000 mm (3 metre) |
| Güç Kaynağı | Dizel motor |
| Çatal Uzunluğu | 1.07 metre. |
| Dönüş Yarıçapı | Yaklaşık 2,5-3 metre. |
| Yakıt tankı kapasitesi | 60-80 litre |
| Motor markası | Nissan |
|---|---|
| Çalışma Saatleri | 0-1000 saat |
| Üretim ülkesi | Japonya |
| Renk | Sarı |
| Durum | Harika. |
| İşletme Kapasitesi | 1 kişi |
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
TCM 30, ağır malzeme taşıma uygulamaları için tasarlanmış sağlam 3 tonluk bir dizel forklift.Bu forklift, zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir performans sağlar..
| Yük kapasitesi | 3,000 kg (3 ton) |
|---|---|
| En yüksek kaldırma yüksekliği | 3,000 mm (3 metre) |
| Güç Kaynağı | Dizel motor |
| Çatal Uzunluğu | 1.07 metre. |
| Dönüş Yarıçapı | Yaklaşık 2,5-3 metre. |
| Yakıt tankı kapasitesi | 60-80 litre |
| Motor markası | Nissan |
|---|---|
| Çalışma Saatleri | 0-1000 saat |
| Üretim ülkesi | Japonya |
| Renk | Sarı |
| Durum | Harika. |
| İşletme Kapasitesi | 1 kişi |