| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 12V |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
Heli 25 ton dizel forklift, limanlar, terminaller, lojistik merkezleri, çelik fabrikaları, makine imalatı ve büyük depolar gibi alanlarda yoğun malzeme taşıma işlemleri için tasarlanmış ağır hizmet tipi bir karşı ağırlıklı forkliftdir.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kaldırma Yüksekliği | 3000mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 25000kg |
| Motor | 490 |
| Marka | Çin Heli |
| Direk | 2 |
| Renk | Orijinal |
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 12V |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
Heli 25 ton dizel forklift, limanlar, terminaller, lojistik merkezleri, çelik fabrikaları, makine imalatı ve büyük depolar gibi alanlarda yoğun malzeme taşıma işlemleri için tasarlanmış ağır hizmet tipi bir karşı ağırlıklı forkliftdir.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kaldırma Yüksekliği | 3000mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 25000kg |
| Motor | 490 |
| Marka | Çin Heli |
| Direk | 2 |
| Renk | Orijinal |