| Adedi: | 1 Set |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Package |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 50 Set |
Kullanılmış dizel forklift, yepyeni makinelerin yüksek fiyat etiketi olmadan malzeme işleme yeteneklerini artırmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir.Bu yeniden satış dizel çatal taşıyıcı ekipman mükemmel bir güç dengesi sunuyor, dayanıklılığı ve maliyet verimliliği, onu depolar, inşaat alanları, üretim tesisleri ve dağıtım merkezleri için ideal bir çözüm haline getiriyor.
Ağır yükleri kolayca taşıyabilmeleri için tasarlanan bu forkliftler, sıkı günlük operasyonlara ve çeşitli çalışma ortamlarına dayanabilmeleri için inşa edilmiştir.Her bir forklift, yüksek kalite standartlarını sağlamak için titiz bir şekilde denetlenir ve yenilenirMotor ayarlama, hidrolik sistem kontrolü, lastik değiştirme ve tam güvenlik denetimi de dahil.
| Model | Dizel Çatal Araç Satılık X123 |
| Türü | Dizel çatal kaldırıcı |
| Motor | Sertifikalı Kullanılmış Dizel Çatal Motoru |
| Yük kapasitesi | 2500 kg |
| Yükseltme yüksekliği | 3,000 mm |
| Yakıt Türü | Dizel |
| İletişim | Otomatik |
| Çatal Boyutları | 1070 mm x 125 mm x 45 mm |
| Toplam Ağırlık | 4,000 kg |
| Durum | Sertifikalı Preowned |
Toyota 2.5 tonluk kullanılmış dizel forklift, güvenilir ve verimli malzeme taşıma ekipmanları arayan işletmeler için mükemmel bir seçimdir.Bu model performans veya güvenliği tehlikeye atmadan olağanüstü bir değer sunar.CE, EPA ve COC sertifikalı, uluslararası standartlara uygunluğu sağlar.
Depolar, üretim tesisleri, inşaat alanları ve nakliye istasyonları için idealdir.Özellikle sağlam kaldırma gücünün ve yakıt verimliliğinin sorunsuz işlemler için kritik olduğu ortamlarda yararlıdır.
Kullanılmış dizel çatal kaldırıcı ürünümüz, en iyi performansı ve uzun ömrü sağlamak için kapsamlı teknik destek ve hizmetlerle birlikte gelir.üretkenliği ve güvenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak.
Yetenekli teknisyenlerimiz sorun giderme rehberliği, rutin bakım ipuçları ve özel forklift modelinize göre uyarlanmış onarım hizmetleri sunmak için mevcuttur.Aynı zamanda orijinal yedek parçaları da tedarik ediyoruz ve forkliftinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli bakım paketleri sunuyoruz.
Kullanılmış dizel forkliftlerimiz, mükemmel çalışma durumlarında ulaştıklarını sağlamak için dikkatlice denetlenmiş ve hazırlanmıştır.Gerektiğinde koruyucu malzemeler ve sağlam kasalar kullanmak.
Ağır malzemeleri taşıma konusunda deneyimli güvenilir taşıyıcılarla işbirliği yapıyoruz ve tahmini teslimat tarihleri ile birlikte izleme bilgileri sağlıyoruz.Tüm güvenlik ve düzenleme gereksinimlerine uyuruz..
| Adedi: | 1 Set |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Package |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 50 Set |
Kullanılmış dizel forklift, yepyeni makinelerin yüksek fiyat etiketi olmadan malzeme işleme yeteneklerini artırmak isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir.Bu yeniden satış dizel çatal taşıyıcı ekipman mükemmel bir güç dengesi sunuyor, dayanıklılığı ve maliyet verimliliği, onu depolar, inşaat alanları, üretim tesisleri ve dağıtım merkezleri için ideal bir çözüm haline getiriyor.
Ağır yükleri kolayca taşıyabilmeleri için tasarlanan bu forkliftler, sıkı günlük operasyonlara ve çeşitli çalışma ortamlarına dayanabilmeleri için inşa edilmiştir.Her bir forklift, yüksek kalite standartlarını sağlamak için titiz bir şekilde denetlenir ve yenilenirMotor ayarlama, hidrolik sistem kontrolü, lastik değiştirme ve tam güvenlik denetimi de dahil.
| Model | Dizel Çatal Araç Satılık X123 |
| Türü | Dizel çatal kaldırıcı |
| Motor | Sertifikalı Kullanılmış Dizel Çatal Motoru |
| Yük kapasitesi | 2500 kg |
| Yükseltme yüksekliği | 3,000 mm |
| Yakıt Türü | Dizel |
| İletişim | Otomatik |
| Çatal Boyutları | 1070 mm x 125 mm x 45 mm |
| Toplam Ağırlık | 4,000 kg |
| Durum | Sertifikalı Preowned |
Toyota 2.5 tonluk kullanılmış dizel forklift, güvenilir ve verimli malzeme taşıma ekipmanları arayan işletmeler için mükemmel bir seçimdir.Bu model performans veya güvenliği tehlikeye atmadan olağanüstü bir değer sunar.CE, EPA ve COC sertifikalı, uluslararası standartlara uygunluğu sağlar.
Depolar, üretim tesisleri, inşaat alanları ve nakliye istasyonları için idealdir.Özellikle sağlam kaldırma gücünün ve yakıt verimliliğinin sorunsuz işlemler için kritik olduğu ortamlarda yararlıdır.
Kullanılmış dizel çatal kaldırıcı ürünümüz, en iyi performansı ve uzun ömrü sağlamak için kapsamlı teknik destek ve hizmetlerle birlikte gelir.üretkenliği ve güvenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak.
Yetenekli teknisyenlerimiz sorun giderme rehberliği, rutin bakım ipuçları ve özel forklift modelinize göre uyarlanmış onarım hizmetleri sunmak için mevcuttur.Aynı zamanda orijinal yedek parçaları da tedarik ediyoruz ve forkliftinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli bakım paketleri sunuyoruz.
Kullanılmış dizel forkliftlerimiz, mükemmel çalışma durumlarında ulaştıklarını sağlamak için dikkatlice denetlenmiş ve hazırlanmıştır.Gerektiğinde koruyucu malzemeler ve sağlam kasalar kullanmak.
Ağır malzemeleri taşıma konusunda deneyimli güvenilir taşıyıcılarla işbirliği yapıyoruz ve tahmini teslimat tarihleri ile birlikte izleme bilgileri sağlıyoruz.Tüm güvenlik ve düzenleme gereksinimlerine uyuruz..