|
|
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
Orijinal Japonya Markası Kullanılmış Dizel Çatal 3T sıcak satışa sunuluyor.Depolama operasyonları ve endüstriyel lojistik uygulamaları için idealdir.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 3000 kg (500 mm yük merkezinde) |
| Güç Seçenekleri | Dizel: Isuzu motoru (~ 50 kW / 67 HP) Elektrik: 48V/80V pil seçenekleri (300-600 Ah) |
| Yükseltme yüksekliği | 3-6 m (standart üç aşamalı direği) |
| Seyahat Hızı | 18 km/h (açık) |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay şehrindeki Qingpu ilçesinde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Kullanılmış dizel forkliftler, ekskavatörler, yükleyiciler, sınıflandırıcılar, vinçler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız.Mesleğimizden dolayı güvenebiliyoruz.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız ve makinelerimiz hakkında daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız, herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçmenize hoş geldiniz.
|
|
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
Orijinal Japonya Markası Kullanılmış Dizel Çatal 3T sıcak satışa sunuluyor.Depolama operasyonları ve endüstriyel lojistik uygulamaları için idealdir.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 3000 kg (500 mm yük merkezinde) |
| Güç Seçenekleri | Dizel: Isuzu motoru (~ 50 kW / 67 HP) Elektrik: 48V/80V pil seçenekleri (300-600 Ah) |
| Yükseltme yüksekliği | 3-6 m (standart üç aşamalı direği) |
| Seyahat Hızı | 18 km/h (açık) |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd., Çin'in Şangay şehrindeki Qingpu ilçesinde yer almaktadır ve Hefei, Anhui'de bir şube ofisi kurmuştur.Müşterilerimiz dünyanın her yerinde ve iyi bir itibarımız var..
Kullanılmış dizel forkliftler, ekskavatörler, yükleyiciler, sınıflandırıcılar, vinçler ve her türlü aksesuar ve daha fazlasını satıyoruz.Müşterilerimizin ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız.Mesleğimizden dolayı güvenebiliyoruz.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız ve makinelerimiz hakkında daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız, herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçmenize hoş geldiniz.