| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 5000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Bu, şu anda kullanılmış durumda olan 5.5 tonluk bir KOBUTA ekskavatördür. Küçük kapasiteli paletli ekskavatör kategorisine aittir ve Japonya'da üretilmiştir.
Hitachi, tanınmış bir Japon markası olup, yüksek kaliteli inşaat makineleriyle tanınır. Bu ekskavatör, kullanılmış olmasına rağmen, Hitachi ürünlerinin ünlü olduğu güvenilirliği ve performans özelliklerini hala korumaktadır.
| Marka Adı | Kobuta Paletli Ekskavatör |
|---|---|
| Model | KX U55 |
| Genel Boyutlar | 5470×2000×2510mm |
| Çalışma Ağırlığı | 51600kg |
| Kova | Kazıcı |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 5000USD |
| standard packaging: | konteyner |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Bu, şu anda kullanılmış durumda olan 5.5 tonluk bir KOBUTA ekskavatördür. Küçük kapasiteli paletli ekskavatör kategorisine aittir ve Japonya'da üretilmiştir.
Hitachi, tanınmış bir Japon markası olup, yüksek kaliteli inşaat makineleriyle tanınır. Bu ekskavatör, kullanılmış olmasına rağmen, Hitachi ürünlerinin ünlü olduğu güvenilirliği ve performans özelliklerini hala korumaktadır.
| Marka Adı | Kobuta Paletli Ekskavatör |
|---|---|
| Model | KX U55 |
| Genel Boyutlar | 5470×2000×2510mm |
| Çalışma Ağırlığı | 51600kg |
| Kova | Kazıcı |