| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
Bu Toyota FD30 LPG forklift, 3 ton kapasitesi ve 3 metre kaldırma yüksekliği ile güvenilir bir performans sunar. Ünite iyi çalışır durumda olup, acil endüstriyel kullanıma hazırdır.
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Çatal Uzunluğu | 1070mm |
| Kaldırma Yüksekliği | 3000mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 3 ton |
| Menşe Yeri | Japonya |
| Şanzıman | LPG |
| Durum | İyi |
| Adedi: | birim |
| Fiyat: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 birim/ bir hafta |
Bu Toyota FD30 LPG forklift, 3 ton kapasitesi ve 3 metre kaldırma yüksekliği ile güvenilir bir performans sunar. Ünite iyi çalışır durumda olup, acil endüstriyel kullanıma hazırdır.
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Çatal Uzunluğu | 1070mm |
| Kaldırma Yüksekliği | 3000mm |
| Kaldırma Ağırlığı | 3 ton |
| Menşe Yeri | Japonya |
| Şanzıman | LPG |
| Durum | İyi |