|
|
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
| Özellik Kategorisi | Detaylar |
|---|---|
| İşletme Ağırlığı | 34.000 kg |
| Motor Gücü | 123 - 129 kW (165 - 173 HP) |
| Kova Kapasitesi | 0,8 - 1,2 m³ (standart) |
| Motor Modeli | Isuzu veya Hitachi tasarımlı dizel motor |
| Motor Hacmi | 5,2 - 6,0 L |
| Emisyon Standartları | Tier 3/Tier 4 eşdeğeri (pazara göre değişir) |
| Maksimum Kazı Derinliği | 6,5 - 7,2 m |
| Yer Seviyesinde Maksimum Erişim | 9,5 - 10,5 m |
| Dönüş Hızı | 10 - 12 rpm |
| Ana Pompa Akışı | 2 × 100 L/dak (değişken deplasmanlı pompalar) |
| Çalışma Basıncı | 34 - 35 MPa |
| Nakliye Uzunluğu | 9,5 - 10,5 m |
| Nakliye Genişliği | 2,8 - 3,0 m |
| Nakliye Yüksekliği | 3,0 - 3,3 m |
|
|
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
| Özellik Kategorisi | Detaylar |
|---|---|
| İşletme Ağırlığı | 34.000 kg |
| Motor Gücü | 123 - 129 kW (165 - 173 HP) |
| Kova Kapasitesi | 0,8 - 1,2 m³ (standart) |
| Motor Modeli | Isuzu veya Hitachi tasarımlı dizel motor |
| Motor Hacmi | 5,2 - 6,0 L |
| Emisyon Standartları | Tier 3/Tier 4 eşdeğeri (pazara göre değişir) |
| Maksimum Kazı Derinliği | 6,5 - 7,2 m |
| Yer Seviyesinde Maksimum Erişim | 9,5 - 10,5 m |
| Dönüş Hızı | 10 - 12 rpm |
| Ana Pompa Akışı | 2 × 100 L/dak (değişken deplasmanlı pompalar) |
| Çalışma Basıncı | 34 - 35 MPa |
| Nakliye Uzunluğu | 9,5 - 10,5 m |
| Nakliye Genişliği | 2,8 - 3,0 m |
| Nakliye Yüksekliği | 3,0 - 3,3 m |