|
|
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
| Çalışma Ağırlığı | 5500kg (yapılandırmaya göre değişir) |
| Sınıf | 5.5 ton mini ekskavatör |
| Nakliye Boyutları | ~3.5m (U) × ~1.0m (G) × ~2.4m (Y) |
| Kuyruk Salınım Yarıçapı | Dar alanlar için Sıfır Kuyruk Salınımı (ZTS) tasarımı |
| Model | Kubota D1105-E4 dizel motor |
| Güç Çıkışı | 2.600 dev/dak'da 14,4 kW (19,3 HP) |
| Emisyon Standardı | Tier 4 Final (DOC + DPF) |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 18 litre |
| Pompa Tipi | Dişli pompa |
| Maksimum Akış Hızı | 24 L/dak |
| Basınç (Emniyet) | 21,6 MPa |
| Pilot Kontrol | Standart (isteğe bağlı oransal kontrol) |
| Kova Kapasitesi | 0.02-0.05 m³ (standart kovalar) |
| Maksimum Kazma Derinliği | ~2.5m |
| Maksimum Erişim | ~3.8m (yer seviyesinde) |
| Salınım Hızı | 8.5 dev/dak |
| Palet Ayakkabı Genişliği | 250 mm (standart kauçuk paletler) |
| Zemin Basıncı | ~30 kPa |
|
|
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | 2000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normal Paket |
| Delivery period: | 5-7 hafta içi |
| Ödeme yöntemi: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | Ayda 1000 SET |
| Çalışma Ağırlığı | 5500kg (yapılandırmaya göre değişir) |
| Sınıf | 5.5 ton mini ekskavatör |
| Nakliye Boyutları | ~3.5m (U) × ~1.0m (G) × ~2.4m (Y) |
| Kuyruk Salınım Yarıçapı | Dar alanlar için Sıfır Kuyruk Salınımı (ZTS) tasarımı |
| Model | Kubota D1105-E4 dizel motor |
| Güç Çıkışı | 2.600 dev/dak'da 14,4 kW (19,3 HP) |
| Emisyon Standardı | Tier 4 Final (DOC + DPF) |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 18 litre |
| Pompa Tipi | Dişli pompa |
| Maksimum Akış Hızı | 24 L/dak |
| Basınç (Emniyet) | 21,6 MPa |
| Pilot Kontrol | Standart (isteğe bağlı oransal kontrol) |
| Kova Kapasitesi | 0.02-0.05 m³ (standart kovalar) |
| Maksimum Kazma Derinliği | ~2.5m |
| Maksimum Erişim | ~3.8m (yer seviyesinde) |
| Salınım Hızı | 8.5 dev/dak |
| Palet Ayakkabı Genişliği | 250 mm (standart kauçuk paletler) |
| Zemin Basıncı | ~30 kPa |